1. Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сторінках Інтернет-видання «Стилос.інфо», належать сайту «STYLOS.INFO» та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті.

2. Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сторінках «Стилос.інфо» за умови гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче другого абзацу. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка та переклад інформації, включення її частин до інших творів, а також інші способи використання, передбачені Законом України «Про авторське право та суміжні права».

3. Для друкованих видань передрук матеріалів «Стилос.інфо» дозволяється на гонорарній основі та лише за письмової згоди редактора.

4. Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

5. У разі порушення будь-якого пункту цих правил «Стилос.інфо» залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.

Редакція «Стилос.інфо». 25.06.2017