Як жінка, яка боїться виходити з дому, стала тревел-фотографом?

Панічну атаку у неї може спровокувати навіть похід до супермаркету.

Новозеландка Джекі Кенні все своє життя страждає від несподіваних та неконтрольованих панічних атак. Лікарі діагностували у жінки агорафобію — страх незнайомих місць, великих залів, площ та натовпів. Її стан значно погіршився, коли декілька років тому Кенні була змушена переїхати працювати до Лондона: інколи дівчині доводилося втікати додому просто посеред робочого дня, аби уникнути чергового приступу паніки.

Торік Джекі залишилася без роботи, а тому причин виходити з дому стало ще менше. Щоб якось урізноманітнити своє життя, вона почала подорожувати за допомогою карт «Google» в режимі «Street View», робити скріншоти та публікувати їх у своєму інстаграмі.

Фотографії Джекі Кенні

Так нудьгування за комп’ютером перетворилося на серйозне хобі. Інколи у пошуках хороших кадрів Кенні проводила за комп’ютером по 18 годин щодоби. За її словами, з погляду фотомистецтва, 99% того, що можна побачити в «Google Street View» — суцільний кошмар. Та попри це, за рік часу їй вдалося зібрати архів із 27-ми тисяч світлин.

Фотографії Джекі Кенні

У вересні в Нью-Йорку відкрилася фотовиставка Джекі, на якій побувала й сама авторка. Дівчина зізналася, що для того, аби приїхати на відкриття, їй довелося два місяці боротися зі страхом авіаперельотів.

Фотографії Джекі Кенні

Зараз, коли Кенні відкрито заговорила про свій недуг, агорафоби з усього світу почали штурмувати її поштову скриньку з проханнями про пораду, словами вдячності та підтримки. На думку Джекі, цей проект зробив її впевненішою у собі та подарував надію на одужання. Нещодавно вона пройшла перший курс психотерапії.

© Сергій Філюк, «Стилос.інфо»