«Zag» Марті Ньюмерса. Книга, після якої можна сміливо відкривати власну справу

Вона входить до сотні кращих книг про бізнес!

«Якби цей посібник потрапив мені до рук 8 років тому, в моїй біографії не було б двох невдалих медійних проектів». Головний редактор «Стилос.інфо»

Сьогодні, коли світ тоне в надлишку продуктів та послуг, дуже важко втиснутися на ринок і стати успішним. Особливо, якщо за орієнтир для себе ти обираєш успіх інших. Наслідуючи вже відомі компанії, ми можемо завоювати невелику долю ринку, але такий бренд буде надто чутливим до випадів конкурентів, каже Марті. В підсумку його неминуче чекає комерційний провал.

Zag Марті Ньюмерса

Пропонувати нове — ось те, що потрібно успішним компаніям. Але не просто нове! А радикально нове! Коли всі роблять «зиг», успішна компанія робить «заг», тобто йде на десять кроків попереду. Як знайти свій «заг» та забезпечити собі прибуток не на місяці, а на роки? Як створити бренд, який буде працювати сам на себе? Поетапна інструкція Марті Ньюмерса включає всього 17 пунктів, проходження яких автор ілюструє на прикладі вигаданої мережі винних барів.

Особливості книги:
1. Легкий та зрозумілий виклад.
2. Багато цікавих ілюстрацій та схем.
3. Цінні практичні поради.
4. Невеликий обсяг: книгу можна прочитати за час одного авіаперельоту.
5. Короткий список літератури, яка допоможе поглибити знання з бренд-білдингу та маркетингу.

«Zag» Марті Ньюмерса входить у сотню кращих книг про бізнес. Загалом, посібник буде корисним не лише для тих, хто в майбутньому хоче відкрити власну справу, але й для всіх, хто займається творчістю і прагне виділитися з поміж інших.

© «Стилос.інфо»