Як жінка, яка боїться виходити з дому, стала тревел-фотографом?

Як жінка, яка боїться виходити з дому, стала тревел-фотографом?

Новозеландка Джекі Кенні все своє життя страждає від несподіваних та неконтрольованих панічних атак. Лікарі діагностували у жінки агорафобію — страх незнайомих місць, великих залів, площ та натовпів. Її стан значно погіршився, коли декілька років тому Кенні була змушена переїхати працювати до Лондона: інколи дівчині доводилося втікати додому просто посеред робочого дня, аби уникнути чергового приступу паніки.

Торік Джекі залишилася без роботи, а тому причин виходити з дому стало ще менше. Щоб якось урізноманітнити своє життя, вона почала подорожувати за допомогою карт «Google» в режимі «Street View», робити скріншоти та публікувати їх у своєму інстаграмі.

Агорафобія

Так нудьгування за комп’ютером перетворилося на серйозне хобі. Інколи у пошуках хороших кадрів Кенні проводила за комп’ютером по 18 годин щодоби. За її словами, з погляду фотомистецтва, 99% того, що можна побачити в «Google Street View» — суцільний кошмар. Та попри це, за рік часу їй вдалося зібрати архів із 27-ми тисяч світлин.

Агорафобія
Агорафобія

У вересні в Нью-Йорку відкрилася фотовиставка Джекі, на якій побувала й сама авторка. Дівчина зізналася, що для того, аби приїхати на відкриття, їй довелося два місяці боротися зі страхом авіаперельотів.

Агорафобія

Зараз, коли Кенні відкрито заговорила про свій недуг, агорафоби з усього світу почали штурмувати її поштову скриньку з проханнями про пораду, словами вдячності та підтримки. На думку Джекі, цей проект зробив її впевненішою у собі та подарував надію на одужання. Нещодавно вона пройшла перший курс психотерапії.

© Сергій Філюк, «Стилос.інфо»