Полігони не приймають львівське сміття за вказівкою зверху — Садовий

Львівська влада звернулася до Європи за допомогою.

Сміттєву блокаду Львова Андрій Садовий пов’язує із принциповою позицією партії «Самопоміч» в парламенті з питань особливого статусу Донбасу і виборів на окупованих територіях на умовах РФ.

«У мене немає жодних повноважень, ні бажання торгувати інтересами країни навіть у таких надзвичайних умовах, створених для Львова. Тому я буду діяти в межах повноважень та компетенцій, якими наділений міський голова Львова», — заявив політик.

У своєму відеозверненні Садовий також зазначив, що у Львові склалися передумови для виникнення надзвичайної екологічної ситуації через те, що львівське сміття нема куди вивозити.

«В останні 2 тижні повальна відмова приймати тверді побутові відходи зі Львова на всіх полігонах країни. Люди залякані і кажуть, що мають таку вказівку», — додає Садовий.

Влада міста офіційно повідомила державні органи про загрозу виникнення НС в регіоні, а також звернулася до міжнародних екологічних організацій, міст партнерів за кордоном та посольств іноземних держав з проханням про допомогу.

© «Стилос.інфо»