Світові мільярдери заговорили про мегаполіси на Марсі

Місто-мільйонник може з’явитися на Марсі впродовж декількох наступних десятиліть, заявив винахідник-мільярдер Ілон Маск. За його словами, людям загрожуватиме зникнення, якщо вони не колонізують інші планети. Про це з посиланням на «The Independent» повідомляє «Главное».

Ілон Марк

Вчений вважає, що завдяки численним подорожам «колоніального флоту Марса» перше місто-мільйонник на «червоній планеті» з’явиться через 40-100 років. При цьому в так званий «колоніальний флот Марса» повинно ввійти близько тисячі космічних кораблів.

«Там трохи холодно, але ми зможемо його підігріти. Там дуже сприятлива атмосфера — вона в основному складається з вуглекислого газу і деякого об’єму азоту і аргону, а також слідів інших елементів, і це означає, що ми зможемо вирощувати на Марсі рослини, лише згустивши атмосферу», — каже Маск.

На його думку, населення в один мільйон осіб вистачить, щоб створити на Марсі повноцінну цивілізацію.

Ілон Маск — засновник та генеральний директор американської приватної компанії «SpaceX», яка працює в галузі будівництва космічного транспорту. Його статки в минулому році склали 13,1 мільярда доларів.

© «Стилос.інфо»